BAKİ ERSOY DESTEK İSTEDİ

Ataş: "Çiftçiye desteği artırın, borçları yapılandırın" 

ERSOY’DAN HDP’Lİ VEKİLE TOKAT GİBİ CEVAP!

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin Develi'yi Ziyaret Etti 

SP Genel Merkezi'ne Kayseri'den iki önemli görev 

DURSUN ATAŞ’TAN HÜKÜMETE TEPKİ

GÜNEŞ BALÇIKÇA SIVANMAZ

Kayserispor’da, Sivasspor mesaisi sürüyor

BALONLAR HAVALANDI

Ali Dağı'nda ağaç seferberliği 

Büyükkılıç:”Kayseri, turizm alanında zenginliklerin şehri olacak” 

Başkan Palancıoğlu'ndan emlak vergisi hatırlatması 

‘Kayseri Gastronomi Çalıştayı’na ünlü şefler damga vurdu 

DATÜP Ahıska Türklerinin Sürgün Edilişini andı 

Aladağlar Milli Parkı'nda kitap dağıtımı 

309 bin öğrenci ders başı yaptı

Kayseri yeni eğitim öğretim yılına hazır

OSB Teknik Koleji Atletik Spor Kulübü Üniversite Kazandırmaya Devam Ediyor

Kayseri´de 305 bin 152 öğrenci karne sevinci yaşadı

Kayseri OSB Teknik Koleji´nde karneler verildi

?Sözleşmeli ve ücretli öğretmen atamasından vazgeçilmeli?

Şantajla cinsel istismara 14 yıl hapis

Kayseri´de uygunsuz görüntüleri ile tehdit ettiği 19 yaşındaki kıza şantajla cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 28 yaşındaki sanığa 14 yıl hapis cezası verildi.

Kayseri´nin Develi ilçesinde Şubat ayında meydana gelen olayda iddiaya göre sevgilisi S.S. ile bir bağ evinde uygunsuz görüntüleri gizlice kaydedilen mağdur A.A.´nın o görüntüleri akrabası İ.A.´nın eline geçti. Şüpheli İ.A. iddiaya göre tehdit ve şantajla mağdur kız A.A.´ya zorla tecavüz etti. Şikayet üzerine yakalanan İ.A. çıkarıldığı mahkemece ?nitelikli cinsel istismar´ ve ?özel hayatın gizliliğini ifşa etme´ suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülen davada tutuklu sanık İ.A. (28) ile mağdur A.A. (19) ve avukatlar hazır bulundu. 
Mağdur kız A.A. mahkemede önceki celse ifadesinde sanıktan şikayetçi olduğunu belirterek, ?Benim uygunsuz görüntülerim elindeymiş. Babama söylemekle tehdit etti. Daha sonra ıssız bir yere götürerek zorla bana tecavüz etti. Çok yalvardım, ?ağabey yapma´ dedim ama dinlemedi? diye konuşmuştu. 
Tutuklu sanık İ.A. ise üzerine atılı suçlamaları kabul etmeyerek, kendisine iftira atıldığını söyledi. Karar verileceği uyarısı ile son sözü sorulan sanık İ.A. ?İddiaların hiç birini kabul etmiyorum. Beraatımı ve tahliyemi istiyorum? dedi. 
Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonucu tutuklu sanık İ.A.´ya ?nitelikli cinsel istismar´ suçundan 10 yıl, ?kişiyi hürriyetinden yoksun kılma´ suçundan 2 yıl 6 ay ve ?özel hayatın gizliliğini ihlal etme´ suçundan ise 1 yıl 8 ay olmak üzere toplam 14 yıl 2 ay hapis cezası vererek, tutukluluk halinin devamına karar verdi. 
?Hayallerimi mahvettiler? 
Önceki celse iki grup arasında kavga çıkmış, polis ve jandarmanın müdahale ettiği kavga sırasında mağdur kız A.A., ?Benim hayallerimi yıktılar, gençliğimi mahvettiler. Ben de hayatlarını zindan edeceğim? diyerek ağlamıştı.  (İHA)