“İKTİDAR SÖZÜNÜ TUTTU SAĞLIKÇILARIN HAKKINI ÖDEMEDİ”

“PANDEMİ İNSANI, AÇLIK İNSANLIĞI ÖLDÜRÜR”

Nergis Atcı,Türkiye çoğu dünya devletlerinden daha iyi süreci atlattı

ÖZER VE ARIK GIDA MÜHENDİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

Salgın hastalık, ekonomik anlamda birçok mesleği de etkiledi

Çopuroğlu: “Korona virüs sürecinde sosyal mesafemizi koruyarak sahadaki çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

ÖZER VE ARIK VETERİNER HEKİMLER ODASINI ZİYARET ETTİ

Ölümünün 57. yılında anılıyor

7’den 70’e herkesin daha keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktır

“KAYSERİ’MİZİN EN ÖNEMLİ YANI BİRLİKTE HAREKET ETMEYİ SAĞLAYABİLMESİDİR”

Tedbirler...

Bünyan Belediyesi tarafından çocuklar için parklar hazırlandı

gücümüzü ilçemize yansıtacak bir ekibimiz var

NORMALLEŞME SÜRECİNDE ESNAF ZİYARETİ

7/24 KÜTÜPHANE İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Efsanevi Gül Cemal binasının hikayesi dinleyenleri duygulandırıyor

20 adet bisiklet, 10 adet scooter ve tüm katılımcılara kitap hediye edilecek

 Yakut Mahallesi okuluna kavuştu

Kayseri Üniversitesi, Online Üniversite Tercih Fuarına Katıldı

 Sulu sistemle çalışan sinema makinesi görenleri şaşırtıyor

Aydın Kalkan: “Üniversiteler yeni mezunlardan Şubat 2021’e kadar diploma istemeyecek”

Online Kata müsabakalarında dereceye girenler ödüllendirildi

Toplamda 30 sporcunun katıldı

Online Kata müsabakalarında dereceye girenler ödüllendirildi
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Karate İl Temsilciliği tarafından 15-19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen Online Kata İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Kata İl Birinciliği müsabakaları tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüs (Covid-19) salgını sebebi ile 12 - 13 Mayıs 2020 tarihleri arasında Online olarak düzenlendi. Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Spor Şube Müdürü Yakup Deliktaş ve Karate İl Temsilcisi Mustafa Altınok tarafından evlerine gidilerek Kupa Madalya ve Hediyeleri takdim edildi. Toplamda 30 sporcunun katıldığı İl Birinciliğinde tüm sıralamalar aşağıdaki gibidir.
2011 BAYAN
1. Münevver Beyza Yerlikaya
2. Nesibe Şahin
3. Bengü Çakır
4. Zeynep Sena Yerlikaya
2011 ERKEK
1. Mahmut Esad Baysa
2. İlker Özdiken
3. Muhammed Ali Özdilek
4. Egemen Ata Güneşdoğdu
2010 BAYAN
1. Merve Özkol
2. Gülnihal Cansaran
3. Berra Sultan Yücel
4. Ezgi Koç
2010 ERKEK
1. Alper Güneş
2. Hüseyin Güver
3. Ömer Kaan Türeli
4. Ahmet Yavuz Özşahin
GENÇ BAYANLAR
1. Hatice Kübra Uzun
2. Tuğba Kılıç
3. Sultan Deniz
4. Melike Gök

(İHA)