SP Genel Merkezi'ne Kayseri'den iki önemli görev 

DURSUN ATAŞ’TAN HÜKÜMETE TEPKİ

GÜNEŞ BALÇIKÇA SIVANMAZ

YAŞASIN CUMHURİYET

?BOĞAZKÖPRÜ NE ZAMAN BİTECEK??

ARIK´TAN KAN ÜRÜNLERİNDE YAŞANAN GELİŞMELERE TEPKİ

?Kayseri´de muhalefetin işlevsel hale gelmesini istiyoruz?

GELECEĞE NEFES

Talas’ta ikinci antika günlerine yoğun ilgi 

'Hileli Şeker Satış' cezası 14 yıl sonra geldi 

Develi'de 20 bin fidan toprakla buluştu 

Hacılar'da yarının nefesi için 2 bin fidan dikildi 

ÖRNEK PROJE

KANKA Derneği'nden Melikgazi Belediyesi'ne Teşekkür 

Aladağlar Milli Parkı'nda kitap dağıtımı 

309 bin öğrenci ders başı yaptı

Kayseri yeni eğitim öğretim yılına hazır

OSB Teknik Koleji Atletik Spor Kulübü Üniversite Kazandırmaya Devam Ediyor

Kayseri´de 305 bin 152 öğrenci karne sevinci yaşadı

Kayseri OSB Teknik Koleji´nde karneler verildi

?Sözleşmeli ve ücretli öğretmen atamasından vazgeçilmeli?

Lise Öğrencilerinden Mehmetçiğe Büyük Destek

Suriye´nin kuzeyinde başlatılan Barış Pınarı Harekatı´na katılan Mehmetçiğe Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesi de destek verdi. Öğrenciler, öğle yemeklerinin ücretini Mehmetçiğe bağışlarken, okulun bahçesinde ay-yıldız koreografisi oluşturularak ´Şehitler ö

Türkiye´nin Suriye´nin kuzeyinde başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekatı´na Kayseri´deki okullardan verilen destek çığ gibi büyüyor. Erkilet´te bulunan Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesi öğrencileri bir günlük öğle yemeği ücretlerini Mehmetçiğe bağışlarken, okulun bahçesinde ay-yıldız koreografisi yaptı. İstiklal Marşı´nı gür bir sesle okuyan öğrenciler, Komando Andı´nı da okuduktan sonra ´Şehitler ölmez vatan bölünmez´ sloganları attı. Okulun bahçesindeki etkinlik, dua edilmesi ile son buldu. 
Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesi Müdürü Ekrem Kayaaslan, "Mehmetçiklerimizin, askerlerimizin şu anda Suriye´de Barış Pınarı Harekatına destek için, gençlerimiz ve öğrencilerimize farkındalık oluşturmak için bu etkinliği düzenledik. Tüm Gençlerimize teşekkür ediyoruz. Ordumuza ve askerimize başarılar diliyor ve en kısa zamanda harekatı başarı ile bitirerek dönerler diye dua ediyoruz" dedi. 
Okul öğrencilerinden Saltukbuğra Han Cantürk ise, "?Türkiye Cumhuriyeti terörle mücadele yoğun bir şekilde devam ediyor. Biz de arkadaşlarımızla kendi aramızda, orada bizim için mücadele eden askerlerimiz için bir şeyler yapmak istedik. Okuldaki arkadaşlarımız bir günlük yemeklerini yemediler. Yemek ücretini askerlerimize bağışladık. Biz Türk gençleri her zaman askerimizin yanındayız. Onların ayaklarına taş değmesin, 80 milyon onların arkasındayız ve destekçisiyiz. Allah onların yardımcısı olsun? diye konuştu.   (İHA)