Kayserisporlu Pedro Henrique: “Bu takımı ligde tutacağız”

HES KABLO KAYSERİSPOR’UN BREZİLYALI FUTBOLCUSU PEDRO HENRİQEU, KALAN SON 9 HAFTADA BAŞARILI OLUP TAKIMI KÜMEDE TUTACAKLARINI SÖYLEDİ.HES KABLO KAYSERİSPOR’UN BREZİLYALI FUTBOLCUSU PEDRO HENRİQEU, KALAN SON 9 HAFTADA BAŞARILI OLUP TAKIMI KÜMEDE TUTACAKLAR

Hes Kablo Kayserispor’un Brezilyalı futbolcusu Pedro Henriqeu, kalan son 9 haftada başarılı olup takımı kümede tutacaklarını söyledi.
Ligin 33.haftasında deplasmanda oynadıkları Trabzonspor maçından 1 puanla ayrılan Kayserispor, kalan maçlarından maksimum puanı toplayıp hedefine ulaşmak istiyor. Sarı kırmızılı takımın önemli futbolcularından Pedro Henrique, hedeflerine ulaşacaklarını ifade etti. Sakat sakat forma giydiğini söyleyen Pedro Henrique, “Trabzonspor maçında şanslıydık. Geçen hafta inanılmaz oynamıştık ama bir türlü gol atamamıştık. Çok savaştık, bugün şans da yanımızdaydı. Trabzonspor gibi bir takıma karşı, buradan 1 puan almak çok önemliydi. Pubis sıkıntım var, kasığım çekiyor. Futbol fedakârlık yapmadan oynanan bir oyun değil. Son 9 maçımız kaldı. Ağrılarla da olsa oynayacağım ve bu takımı ligde tutacağız” diye konuştu.