İsmail Özdemir: “Suriyeli misafirlerimizin mümkün olan en kısa sürede ülkelerine dönmelerinin sağlanması beklentimizdir”

İsmail Özdemir: “Suriyeli misafirlerimizin mümkün olan en kısa sürede ülkelerine dönmelerinin sağlanması beklentimizdir”

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İSMAİL ÖZDEMİR, KAYSERİ’DE YAŞANAN TACİZ OLAYIYLA İLGİLİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI AÇIKLAMADA; “SURİYELİ MİSAFİRLERİMİZİN MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE ONURLU BİR ŞEKİLDE ÜLKELERİNE DÖNMELERİNİN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri’de yaşanan taciz olayıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Suriyeli misafirlerimizin mümkün olan en kısa sürede onurlu bir şekilde ülkelerine dönmelerinin sağlanması MHP olarak beklentimizdir” dedi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Kayseri’de Suriyeli bir kişinin 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunmasıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Özdemir’in açıklaması şu şekilde:
“Kayseri’de bir çocuğumuza yönelik sergilenen insanlık dışı davranışta bulunan Suriyeli şahıs gözaltına alınmış ve hakkındaki işlemlere başlanmıştır. Konuyla ilgili olarak Kayseri Valiliği’nce yapılan açıklamanın dikkate alınması ve hemşerilerimizin huzurunu kaçıracak provokasyonlara mahal verilmemesi elzemdir. Türkiye’nin huzur ve güvenliği için Suriyeli misafirlerimizin mümkün olan en kısa sürede onurlu bir şekilde ülkelerine dönmelerinin sağlanması MHP olarak beklentimizdir.”