SP Genel Merkezi'ne Kayseri'den iki önemli görev 

DURSUN ATAŞ’TAN HÜKÜMETE TEPKİ

GÜNEŞ BALÇIKÇA SIVANMAZ

YAŞASIN CUMHURİYET

?BOĞAZKÖPRÜ NE ZAMAN BİTECEK??

ARIK´TAN KAN ÜRÜNLERİNDE YAŞANAN GELİŞMELERE TEPKİ

?Kayseri´de muhalefetin işlevsel hale gelmesini istiyoruz?

BÜYÜK ÖNDERİ SAYGIYLA ANDIK

Talas'a 'Başarı Ödülü' 

Kış mevsiminde özellikle çocuklar için yaprak ıhlamur daha sağlıklı 

Yeniköy'de Devlet Millet Kaynaşması 

ATATÜRK TÜM DÜNYANIN HAYRAN OLDUĞU BİR KAHRAMAN

Başkan Yalçın'dan 10 Kasım mesajı 

Yurdaer Şahin: "Atatürk dünya uyanışının sembolüdür" 

Aladağlar Milli Parkı'nda kitap dağıtımı 

309 bin öğrenci ders başı yaptı

Kayseri yeni eğitim öğretim yılına hazır

OSB Teknik Koleji Atletik Spor Kulübü Üniversite Kazandırmaya Devam Ediyor

Kayseri´de 305 bin 152 öğrenci karne sevinci yaşadı

Kayseri OSB Teknik Koleji´nde karneler verildi

?Sözleşmeli ve ücretli öğretmen atamasından vazgeçilmeli?

Genç Girişimcilerden Almanya Çıkarması

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kayseri Genç Girişimciler Kurulundan oluşan heyet, Almanya´nın Münih ve Augsburg şehirlerindeki teknik ve ticari fırsatları yerinde incelemek, Endüstri 4.0´ın kalbi olan KUKA Endüstriyel Robot ve Otomasyon firması

Kayserili sanayiciler ilk olarak T.C. Münih Başkonsolosu Mehmet Günay ve T.C. Münih Ticaret Ataşesi Ertem Çoban´ı makamlarında ziyaret ederek, bölgedeki ticaret hayatı ve işbirliği fırsatları hakkında görüş alış verişinde bulundu. 
Heyet daha sonra Almanya Augsburg´ta bulunan ve ilk dizel motorun üretildiği MAN Firmasının üretim ve teknoloji tarihçesini anlatan müzeyi ziyaret etti. 
Ardından Augsburg şehirlerindeki Robot ve Otomasyon sektörünün Global lideri ve teknoloji geliştiricisi olan KUKA´ya teknik inceleme ziyareti gerçekleştiren heyet, KUKA´nın sahip olduğu robot teknolojileri, dijitalleşme, otomasyon alanında yürüttüğü çalışmalar ile Ar-Ge ve üretim tesislerini tam gün boyunca detaylı inceleme fırsatı buldu. 
Almanya seyahatinin çok verimli geçtiğini Kayseri Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serdar Özkaya, ?Bizim açımızdan çok verimli ve ufuk açıcı bir seyahat oldu. Tecrübe paylaşımı ile birlikte karşılıklı iş imkanlarını değerlendirme fırsatımız oldu. Amacımız iki ülke arasındaki ticaret hacmine katkıda bulunmak ve daha katma değerli ürünler üreterek ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak. Bundan sonrada bize tecrübe ve deneyim katacak yurt dışı seyahatlerimizi sürdürmeyi planlıyoruz? diye konuştu.  (İHA)