Şaban Çopuroğlu, ’Kayseri’deki birliktelik tüm Türkiye’ye örnek’

“ALLAH KATINDA DOSTLUĞUN ASIL OLANI GÖNÜLDEN OLANDIR”

Milletvekili Ersoy'dan TYP'liler için soru önergesi

Türkiye’nin içi boş tartışmalarla kaybedecek vakti yoktur

Ramazan Bayramı’nı tebrik ederim

BAŞKAN VE AK PARTİ’DEN BAYRAM ZİYARETİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN ADRESE TESLİM İHALE TEPKİSİ

Kayserispor kondisyon yüklüyor

Zebra yavrumuz doğalı 3 ay oldu.

PALANCIOĞLU, BAYRAMDA ŞEHİT AİLELERİ VE POLİSLERİ UNUTMADI

Çolakbayrakdar, hizmetlerle her zaman Kocasinanlıların yanlarında olduklarını söyledi

VİDEO KONFERANS İLE BAYRAMLAŞMA

Valisi Şehmus Günaydın: “Kucaklaşamasak da bayramın maneviyatını yaşıyoruz”

Bayramlar mutluluktur, neşedir

Başkan Kalkan: "Özel okullar velilerle helalleşsin"

Nuh Naci Yazgan Üniversitesinin online teknik gezisi

Kayseri Üniversitesi Rektörü, Online Düzenlenen “Rektörler Paneline” Katıldı

Uzaktan eğitim sürecinde de ortak değerleri aktarmaya devam ediyorlar

Rektör Karamustafa’dan “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” ve “Kadir Gecesi” mesajı

Çalış’tan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi mesajı

Doğalgaz dağıtım sektörünün ilk ISO 45001 belgesini Kayserigaz aldı

550 bine yakın aboneye doğalgaz dağıtım hizmetini yüksek kalitede veren Kayserigaz, iş sağlığı ve güvenliği standardında bir ilke imza attı. Kayserigaz, doğalgaz dağıtım sektöründe TÜRKAK akreditasyonlu İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 45001 be

SOCAR Türkiye´nin iştiraki Kayserigaz, doğalgaz dağıtım sektöründe iş sağlığı ve güvenliği standartlarında çıtayı yükseğe taşıdı. 2004 yılından beri OHSAS 18001 İSG Yönetim Sistemini büyük bir ehemmiyet ve başarı ile uygulayan Kayserigaz, Türkiye Akreditasyon Kurumu´nun (TÜRKAK) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 45001 belgesini alarak doğalgaz dağıtım sektöründe bir ilke imza attı. Böylece, dünyada OHSAS 18001 ISG Yönetim Sistemi´nin yerini alacak olan ISO 45001 ISG Yönetim Sistemi´ne geçiş yapan Kayserigaz, yeni standardın gerekliliklerini başarı ile yerine getirdi. 
ISO 45001 ile iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesinin, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamlarının en üst seviyede sağlanmasının hedeflendiğini kaydeden Kayserigaz Genel Müdürü Dinçer Akbaba, ?Doğalgaz dağıtım sektöründe bugüne kadar pek çok ilke imza atan şirketimiz iş sağlığı ve güvenliği alanında da uluslararası standartlara sahip olduğunu bu yeni belge ile bir kez daha kanıtlamış oldu. ISO 45001 standardı hem diğer yönetim sistemlerine entegrasyon kolaylığı sağlıyor, hem de iş güvenliği ve sağlık durumlarına karşı proaktif yaklaşım geliştirmeye olanak verecek şekilde bir rehberlik sunuyor. Sektöre ve paydaşlarına ilham veren marka olmayı kendine vizyon edinen yaklaşık 550 bin aboneye kesintisiz ve kaliteli doğalgaz dağıtım hizmeti veren şirketimiz her alanda sektöre öncülük ediyor? dedi. 
SOCAR ISG-Ç ANA İLKELERİNİ UYGULUYOR 
Haziran 2019 itibarıyla SOCAR Türkiye çatısı altında faaliyet göstermeye başlayan Kayserigaz, bu tarihten sonra SOCAR İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre (ISG-Ç) Politikasını da uygulamaya başladı. SOCAR Türkiye İSG-Ç ilkelerini en yüksek seviyede hassasiyetle önemsiyor ve tüm çalışanlar bu ilkelerle ilgili sorumlu kabul ediliyor. SOCAR Türkiye çatısı altında uygulanan ISG-Ç yönetim sistemiyle, mükemmeli hedefleyen çalışma kültürüne tam uyum sağlayarak, kanun, yönetmelik ve sektörel uygulamaların ötesinde yüksek standartlara ulaşmak hedefleniyor.  (İHA)