“Kayserimizdeki bazı dağınıklıkları toplamak için aday oldum”

Kayseri sporumuza Çaykur rizespor karşısında bu akşam ki karşılaşmada başarılar diliyoruz

“YANDAŞI BIRAK VATANDAŞA BAK”

Ümit ÖZER; Türkiye kendi kendine yeten 7 ülkeden biriydi

Dr. Karaoğlu: İstanbul Sözleşmesi İptal Edilmesin, Kadınlar Ölmesin

BAŞKAN TOK’TAN MÜDÜR SERBEZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN TOK’TAN TÜRK-İŞ’E ZİYARET

Gustavo ilk kez kızardı

Doktor Başkan’dan Kayseri’ye ikinci Tıp Fakültesi müjdesi

Melikgazi’nin yağmur suyu kanalları aşırı yağıştan etkilenmedi

Havalar ısındı, meyve fiyatları düştü

 Kocasinan’da Kurban Bayramı öncesi hizmet seferberliği

DR. SADIK AHMET’İN EŞİNDEN BAŞKAN AKAY’A ZİYARET

Yeşil alanda rekor üstüne rekor kıran Kocasinan’a yeni parklar

Yahyalı Gıda Üretim Akademisi eğitime başladı

 Kayseri Üniversitesi Rektörü Karamustafa, turizmi anlattı

NNYÜ REKTÖRÜ GÜNEY, DÜNYANIN EN ETKİLİ BİLİM İNSANLARI LİSTESİNDE

Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde Erasmus+ Proje Tanıtım Toplantısı yapıldı

Rektör Karamustafa, Nevşehir ve Kayseri Turizminin Kapadokya Bölgesi Kapsamındaki Entegrasyonunu Değerlendirdi

AGÜ Rektörü Sabuncuoğlu, Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Arasında

Atıl durumdaki okul binalarının eğitime kazandırılması için protokol imzalandı

AK Parti'de ilçe başkanları ile istişare toplantısı

Büyükkılıç , yerelde belediyeler olarak hizmet etmemize vesile olan hemşerilerimize minnet duyuyorum

AK Parti'de ilçe başkanları ile istişare toplantısı
AK Parti İl Başkanlığı tarafından İlçe Başkanları Toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da katıldı.
İl Başkanlığı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen programda konuşan AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti Genel Merkezi tarafından kongre takvimlerinin belirlendiğini buna göre Ağustos ayının son haftası ile Ekim ayının son haftası arası kongrelerin bitirilmesinin planlandığını belirterek, "Daha önceleri telekonferans ile gerçekleştirilen programlarının pandemi sürecinin azalması ile birlikte fiziki kurallar çerçevesinde ilk defa yüz yüze gerçekleştirdiklerini belirterek, üç aydan fazla telekonferas şeklinde istişare toplantılarını düzenlediklerini ifade ederek, korona sürecinde ilçe başkanlıklarının gayretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz dedi. Bundan sonraki ilk gündem maddelerinin ilçelerde nelerin yapılacağı olacağını belirten Çopuroğlu, Kongre sürecine kadar, il ve ilçelerimizin tanınırlığı için ilçe başkanlarımız ve ilçe belediye başkanlarımız Ankara’da olacaklar partimizi ve ilimizi hakkı ile temsil edecekler. Kayseri olarak, Türkiye’de örneği olmayan tüm ilçelerimizin ittifak ile birlikte olması sebebi ile bizden beklentilerde fazla oluyor. Şimdiye kadar ilçelerimizde güzel hizmetlere imza attık, inşallah bundan böyle de bu güzel hizmetler artarak devam edecektir" ifadelerini kullandı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da, "Her bir ilçemizdeki değerli başkanımıza onların güzel ekibine başkanımızın da bu güzel organizasyonu yapmak suretiyle bizleri davet etmesine teşekkür ediyorum. Bizleri seven, güvenen, gerek Ankara da hükümet olarak gerek yerelde belediyeler olarak hizmet etmemize vesile olan hemşerilerimize minnet duyuyorum. Onlara layık olacak hem çevreci hem yeşili önemseyen hem sağlık alanında yapılan çalışmalarla gerçekten Kayserimiz açısından gururumuz olan bu güzel hizmetlerle. İlçelerimizi daha iyi bir noktaya taşıyıp insanlarımızın huzuru refahı ve sağlıklı bir şekilde toplum içerisinde yer edinmeleri ve bu hizmetle buluşmaları için gayret gösteriyoruz. Ben her şeyden önce kardeşlerime teşekkür ediyorum inşallah onların dua tavsiyesi ile birlikte daha güzel hizmetler yapmayı cenabı Allah bizlere nasip etsin diye dua ediyorum’’ dedi. (kurum haberi)