Çopuroğlu,15 Temmuz ruhu tıpkı Çanakkale ruhu gibi ilelebet payidar kalacaktır

CHP Kayseri Kurultay Delegesi Serhat Yıldırım'dan Tepki

MİLLİYETÇİ-ÜLKÜCÜ HAREKET TÜRKİYE CUMHURİYETİ HÜKÜMETİ' NİN YANINDADIR

Vekil Ersoy,15 Temmuz destanımız kutlu olsun

Doğan: “15 Temmuz gecesi umutlarımıza, hayallerimize, özgürlüğümüze pranga vurulmak istendi.

Serkan Tok, 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilmek istenilen darbe girişiminin sadece iktidara değil, milli iradeye karşı yapıldı

15 Temmuz İstiklal mücadelesinin ve Çanakkele ruhunun tecellisidir

Avukat Emir Akpınar: “Kısa sürede yüksek kar manipülasyonu yapanlar SPK’ya şikayet edilmeli”

Develi'de 'Engelsiz Park' için çalışmalara başlandı

15 Temmuz “Hükümet Darbesi” Değil, Cumhuriyete Saldırıdır

Başkan Akay, "Her zaman devletin ve milletin bütünlüğü için çalışacağız"

Başkan Özdoğan: "Vatan bizim kutsalımızdır"

GÜLSOY : 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE KAHRAMANLIK DESTANIDIR

“15 TEMMUZ TÜRK MİLLETİ’NİN TOP YEKÛN DİRİLİŞİDİR”

 Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi’nden Uluslararası başarı

NNYÜ’DE ONLINE 15 TEMMUZ KONFERANSI

ERÜ Rektörü Çalış,büyük cesaret ve mücadeleden dolayı aziz milletimize şükranlarımı sunuyorum

Yazar Adalet Ağaoğlu hayatını kaybetti

Sıfır Atık Farkındalığı Oluşturan Okullara Sertifikaları Verildi

Doktor Başkan'dan Kayseri'ye ikinci Tıp Fakültesi müjdesi

Yahyalı Gıda Üretim Akademisi eğitime başladı

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ TANER YILDIZ BÜNYAN'I ZİYARET ETTİ

Çiftçilerimizi mağdur etmeyecek sorunlarıyla hep birlikte yakından ilgileneceğiz

ÖNCEKİ DÖNEM ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI VE AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ TANER YILDIZ BÜNYAN'I ZİYARET ETTİ

Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Bünyan'ı ziyaret etti.

AK Parti Bünyan İlçe Başkanlığını ziyaret ile başlayan program Cuma namazı, Belediye binasını ziyaret ve saha incelemeleri ile devam etti. Ziyarette Bakan Taner yıldız'a Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Yıldıray Hakkı Koç, Belediye Meclis üyeleri ve partililer eşlik etti.

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, pandemi süreci başta olmak üzere yapılan çalışmalar ve devam eden faaliyetler hakkında Bakan Taner Yıldız'a bilgi verdiklerini belirterek," Belediye binamızda ağırladığımız Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız ve AK Parti Kayseri Milletvekilimiz Sayın Taner Yıldız ve teşkilat mensuplarımıza yaptığımız çalışmalar, devam eden yatırımlar ve projeler hakkında bilgi verdik. Sayın Bakanımız memleketimiz ve hemşehrilerimiz için olan her talebimizde kapılarını ardına kadar açtı. Desteğini her zaman üzerimizde hissettiğimiz Sayın Bakanımıza gösterdikleri yakın ilgi ve alakandan dolayı şahsım ve Bünyan'ımız adına teşekkür şükranlarımı sunuyorum." dedi.

AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Yıldıray Hakkı Koç'ta," Ne zaman Bünyan ve Bünyanlı için Sayın Bakanımızın kapısını çalsak pozitif ayrımcılıkla ilçemiz ve hemşehrilerimizin taleplerine hassasiyetle eğildi. Bugünde kendilerine, yaşanan don ve dolu yağışı nedeniyle çiftçilerimizin yaşadığı mağduriyeti ve yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi yönündeki taleplerimizi aktardık. Bahçelik Sulama projesinde gelinen son noktayı ve alınan yolu anlattık. Yakutiye mahallemizde ilk ve orta dereceli okul projesinin hızlandırılması yönündeki taleplerimizi bildirdik. Her zaman ki hassasiyeti ve samimiyeti ile ilettiğimiz konulara yaklaşan ve alakadar olan Sayın Bakanımıza şahsım, teşkilatım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. " diye konuştu.

Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ise Türkiye'nin pandemi sürecindeki başarısına dikkat çekerek sürecin çok başarılı yönetildiğine dikkat çekti.

Sağlık alanında yapılan yatırımların ne kadar yerinde olduğu bu süreçte anlaşıldı diyen Yıldız," Bu süreçten ekonomik ve sağlık açısından çok fazla etkilenen ülkeler var.Hamdolsun sağlıkla alakalı bu yatırımlar yapılırken bu hastaneler çok büyük diye itiraz edenler oldu. Kayseri Hastanesi'ne projesinin neden büyük olduğunu söyleyenler oldu. Bu bir defa ihtiyacı hissediliyor. Aynı anda bütün hastaların

hastaneye koştu bir anda bin 600 yataklı hastanemiz bize hiçbir sıkışıklık yaşatmadı. İlçelerimizde beldelerimize, mahallelerimiz hatta başka şehirlere dahi yetti, hizmet verdi. Sulama projeleri ile alakalı ödeneklerin tahsis edilmesi, okullarımızın bir an önce yapılması ile ilgili üzerimize düşen ne varsa tabii ki seve seve yapacağız. Yatırımlarımız inşallah hız kesmeden devam edecek. Çiftçilerimizi mağdur etmeyecek sorunlarıyla hep birlikte yakından ilgileneceğiz" dedi.

Bakan Yıldız, Cuma namazı, belediye ziyareti ve saha incelemelerinin ardından ilçeden ayrıldı. (kurum haberi)